Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Aukioloajat

  • Maanantai – Perjantai: 8:00 – 16:00
  • Lauantai: Suljettu
  • Sunnuntai: Suljettu
  • Puhelinvaihde auki ma-pe 9.00 – 15.00

Henkilöstö

Mika Nieminen

Isännöitsijä

(08) 415 411 71
mika@tuiranisannointi.fi

Teemu Järvinen

Isännöitsijä

(08) 415 411 72
teemu@tuiranisannointi.fi

Mikko Hepo-Oja

Isännöitsijä

(08) 415 411 73
mikko@tuiranisannointi.fi

Lassi Kaijanen

Isännöitsijä

(08) 415 411 77
lassi@tuiranisannointi.fi

Pasi Kestilä

Isännöitsijä

(08) 415 411 78
pasi-k@tuiranisannointi.fi

Pasi Räisänen

Isännöitsijä

(08) 415 411 81
pasi-r@tuiranisannointi.fi

Martti Piipponen

Isännöitsijä

(08) 415 411 82
martti@tuiranisannointi.fi

Helena Pöykiö

Isännöitsijä

(08) 415 411 84
helena@tuiranisannointi.fi

Otto Kaipainen

Isännöitsijä

(08) 415 411 76
otto@tuiranisannointi.fi

Mika Keckman

Isännöitsijä

(08) 415 411 85
mika-k@tuiranisannointi.fi

Erkki Piekkari

Isännöitsijä

(08) 415 411 75
erkki@tuiranisannointi.fi

Miia Kantola

Isännöitsijä

(08) 415 411 79
miia@tuiranisannointi.fi

Mika Mutanen

Isännöitsijä

(08) 415 411 86
mika-m@tuiranisannointi.fi

Heidi Koukkari

Isännöitsijä

heidi@tuiranisannointi.fi

Minna Vuoti

Kirjanpitäjä

(08) 415 411 70
minna@tuiranisannointi.fi

Sami Koivumaa

Kirjanpitäjä

(08) 415 411 74
sami@tuiranisannointi.fi

Meiju Tikkanen

Kirjanpitäjä

(08) 415 411 70
meiju@tuiranisannointi.fi

Anna Huhta

Vastikevalvonta

(08) 415 411 80
laskutus@tuiranisannointi.fi

Kreeta Lehtola

Vastikevalvonta

(08) 415 411 80
laskutus@tuiranisannointi.fi

Henna Korhonen

Sihteeri

(08) 415 411 70
info@tuiranisannointi.fi

Tuiran Isännöinti

Tuiran Isännöitsijätoimisto on perustettu vuonna 1979 ja olemme keskittyneet Oulun alueella sijaitsevien taloyhtiöiden isännöintiin. Kokenut ja ystävällinen henkilökuntamme tarjoaa apua kaikkiin asumiseen liittyvissä asioissa ja pitää yllä kiinteistösi arvoa. Yrityksemme toiminta perustuu laadukkaaseen ja asiantuntevaan palveluun sekä vankkaan kokemukseen isännöinnistä.